Tel: 0 216 378 56 38 - 0 216 394 31 84

Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Notebook Tamiri

Günümüzde masa üstü bilgisayarların yerini alan taşınabilir bilgisayarlar gerek ev kullanımı gerek iş dünyasında hemen her alanda kullanılmaktadır.
Taşınabilir olmaları nedeniyle her tür değişik ortamda değişik tehlike ve kazalara maruz kalan notebooklar kolaylıkla garanti kapsamı dışına çıkabilmekte, bunun sonucunda kullanıcılar çaresiz kalabilmektedir.
Taşınabilir bilgisayarlar kompakt yapıları gereği parçaları son kullanıcı yada yetersiz altyapıya sahip işletmeler tarafından kolayca değiştirilemeyen, onarılamayan bilgisayarlardır. Uzman müdahale ve kaliteli yedek parça temini gerektiren bu işlemler onarımdan sonra sorunsuz bir şekilde kullanımına devam edebilmeniz için tecrübeli ve yeterli altyapıya sahip firmalarla çalışmayı zorunlu hale getirmiştir.
Garantisi biten veya kaza sonucu garanti dışı kalmış her marka Laptop, Notebook, Netbook ve diğer ürünlerin tamirini yapıyoruz. Ekran kırılmaları, anakart ve ekran kartı arızaları ( chip arızaları ) klavye sorunları cd, dvd rw sorunları, adaptör ve batarya sorunları için NOVA Bilişim'i araynız.

Notebook Tamiri
Notebook Ekran Değişimi
Notebook Adaptör Satışı
Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi
Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi
Notebook Kasa Tamiri Notebook Harddisk Değişimi
Notebook Şarj Soket Değişimi
Notebook Kasa Onarımı
Notebook Bios Şifre Kırma Notebook Invertor Değişimi ve Tamiri Notebook USB Port Tamir ve Değişimi