Tel: 0 216 378 56 38 - 0 216 394 31 84

Sunucu (Server) Kurulumu

Sunucu (Server) Kurulumu

Sunucu (Server) Kurulum ve Destek Hizmetleri

Teknoloji çağında firmaların kurumsal verileri şüphesiz en değerli varlıklarıdır. Bunların firma içinden ve uzaktan erişimi çalışanlar için artık zorunlu bir ihtiyaç olmaktadır.Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için uygun sistem çözümünün belirlenmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. NOVA Bilişim, iş sürecinizi kolaylaştırmaya yönelik fiyat/performans odaklı en verimli sistemleri analiz ederek, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.
NOVA Bilişim, iş ile ilgili verilerinizi, verinin başlangıç aşamasından elden çıkarılmasına kadar tüm yaşam döngüsü boyunca yöneterek depolama ve erişimin en düşük maliyet ile en iyi duruma getirilmesini sağlar.

Uzman kadrosuyla NOVA Bilişim, giriş seviyesi workgroup sunuculardan, cluster, rack çözümler, yüksek erişilebilirlik özelliklerine sahip sunucu çözümlerine kadar geniş bir yelpazede projelendirme, uygulama ve destek hizmetlerimiz ile herzaman yanınızdadır.